Sık Sorulan Sorular Title

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Satın alma işlemi nasıl yapılır?
Alanında uzman AR-GE ekbimiz sizi detaylı olarak dinledikten sonra size verilen süre içerisinde site tamamlanıp kurulum gerçekleştirilir.
Ürünlerin iade hakkı var mıdır?
Yazılımlarımızda herhangi bir iade söz konusu değildir. Ürünü satın almadan önce demo ve örnek sitelerimizi tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.
Firmayı yerinde ziyaret ediyor musunuz ?
Evet, hiçbir bakım anlaşmalı müşterimizi ziyaretsiz bırakmıyoruz. Bir sorun, arıza vs. olmasa dahi mutlaka uğrayıp sistemlerimizin genel kontrollerini yapıp, 1 kahvenizi içip gidiyoruz. Anlaşma paketine göre günlük, haftalık, aylık ve yıllık ziyaretlerimiz mevcut, bunlar dışında extra olarakta müşterilerimizi sık sık ziyaret ediyor, sorunlarına çözüm üretiyoruz.
Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?
Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede kurulum sonrası 1 toplantı ile genel bir eğitim veriyoruz. Sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.
Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?
Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.
Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?
Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.