WEB TASARIM

WEB TASARIM

KURUMSAL FİRMALAR İÇİN WEB SİTESİ

Firmaların web sitesinin olması pek çok alanda müşterilerine daha hızlı ve kolay erişim sağlar. Ayrıca kurumsallığın gücünü ve kimliğimizi yansıttığımız web siteleri bizleri dijital ortamda temsil etmekte.

Henüz bir web siteniz yoksa fikrinizi değiştirmek üzereyiz.

Firmalar için Web Tasarımın önemini anlattığımız yazımıza hemen başlayalım.

Profesyonel bir Web Tasarımın benzersiz ve özel olması firmanız açısından güvenirliliğinizi arttıracaktır. Ayrıca Kurumsal Web siteleri firmaların internetteki kartvizitleridir, bu sebeple günümüz de oldukça önemli rol oynamaktadırlar.

Amatör ve düşük kaliteli web siteleri firma imajını kötü etkilediği gibi sosyal mecralarda itibar kaybına neden olmaktadır. AE Bilgisayar sizlere özgün Web Tasarımı ile benzersiz profesyonel hizmet sunmanıza olanak sağlıyor.

Türkiye’de ve Dünyada gün geçtikçe artmaya devam eden internet kullanımı firmaları dijitalleşmeye yöneltmekte.

Günümüz de bir çok firmanın dijital pazarlama stratejilerinin bir parçası haline gelmiş olan Web Tasarım, hangi sektörde faaliyet gösterdiğinizden bağımsız olarak Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara teknik açıdan kusursuz, tasarım açısından mükemmellik sağlar. AE Bilgisayar kullandığı son teknoloji yazılımlar ile web sitenize giren kullanıcıya anlaşılır bir ara yüz sunuyor.

AE Bilgisayar olarak web sitenizi sadece kurulum aşamasında değil sürekli olarak güncellenir, düzenlenebilir olarak inşa ediyoruz. Bu yapılara giren web siteleri firmalarının dinamikliğini de gözler önüne seriyor. Sosyal medya hesaplarınızı da ekleyerek firmanızın her alan da olduğunu belirtiyoruz.

Müşterilerin bu derecede interneti faal bir biçimde kullanmaları ve hemen her sektörde meydana gelen kurumsal mücadelenin de oluştuğu bugünde internet kullanıcıları araştırdıkları şirketlerin web sitelerini karşılaştırma olanağı buluyor. Bu durumu bir fırsat olarak değerlendiren belli bir vizyona sahip olan şirketler tasarladıkları kurumsal web siteleriyle markalarını en iyi şekilde internet ağı üzerinden doğrudan müşterilerine sunma fırsatı yakalıyor.

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR

·        Projenin Belirlenmesi

Projede belirtilen ihtiyaçlar doğrultusunda rakip firma analizi yapılarak, web sitesinin yapılış amacı ve web sayfasının içeriği netlik kazanır.

·        Web Sayfasının Kodlanması

Web sayfasının kodlanma sürecinde ihtiyaca uygun çeşitli programlama dilleri kullanılır. Web sayfalarının kodlaması ve web sayfası içeriklerinin oluşturulması sonucunda web sitesinin genel yapısı ve görünümü ortaya çıkar.

·        Web Sitesinin Test Süreci

Web Tasarım çalışmalarının doğru şekilde yapılıp yapılmadığını gösteren bu süreçte, eksik veya fazla yapılan çalışmalar belirlenir. Web sitesi optimize edilerek yayına hazırlanır.

·        Web Sitesinin Yayınlanması

Web sitesi yayına alındıktan sonra web sitesine ait site haritası Google’a gönderilir. Web sitesi indekslenerek Google arama sonuçlarında ziyaretçiler tarafından görüntülenir.

AE Bilgisayar sektördeki bilgi ve tecrübe birikimi ile süreci ivedilikle yürüttüğü gibi hizmet sonrası 7/24 teknik destek sağlıyor. Siz değerli yoldaşlarımıza uzman kadrosu ile profesyonelliği yaşatıyor.

Bu yazımız da sizlere Kurumsal Firmalar İçin Web Sitesinin öneminden bahsettik AE Bilgisayar uzman kadrosu ile işletmenizi dijital dünya da profesyonel olarak temsil eder.WEB TASARIM İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ