PROJE ve YAZILIM GELİŞTİRME

PROJE ve YAZILIM GELİŞTİRME

Yazılım ve Proje, hızla gelişen değişen teknolojinin gelişmesiyle her alanında hayatımızın olmazsa olmaz parçası haline gelmiştir. Yazılım sistemleri bütün sektörlerde kullanılmakta, büyük bir vakit ve işgücü tasarrufu sağlamaktadır. Günümüzde masaüstü yazılımlarının yerini, kontrolü ve erişilebilirliği oldukca daha iyi ölçüde olan web tabanlı yazılımlar almıştır. Aynı halde son dönemde masaüstü bilgisayarların yerini hayatımızın her alanına girmiş, hayatımızı kolaylaştıran mobil cihazlar almıştır.

AE  bilgisayar web teknolojileri ve yazılımları mevzusunda deneyimli kadrosuyla müşterilerilerine web tabanlı yazılım projeleri üretmektedir. Proje geliştirmenin peşinden projenin başarısının devam etmesi adına kesintisiz olarak yardımcı ve bakım hizmetleriyle müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. AE Bilgisayar ürettiği yazılım projelerinde tasarım, kullanıcı dostu ekranlar, kullanım kolaylığı mevzularına çok ehemmiyet vermektedir. Başarılı bir yazılım projesinin, tasarım, yazılım, içerik oluşturma, test, yardımcı ve danışmanlık hizmetlerini büyük bir özen ile yerine getirmektedir.

Firmamız deneyimli kadrosuyla OSX, Windows, Android, Linux işletim sistemlerine uyumlu web uygulamaları geliştirmektedir.

AE Bilgisayar'ın uzmanlaştığı birtakım yazılım projeleri;

- Web Tasarım ve Yönetim Paneli (Ceopanel CMS)

- E-Ticaret Uygulamaları

- Bayi Sipariş Sistemi Uygulamaları

- Fabrika Bakım Yönetim Sistemi Yazılımları

     - Fabrika Güvenlik Yönetimi Yazılımları

      - Fabrika Laboratuvar Sistemi Yazılımları

      - Kurumsal Web Tasarım Yazılımları

      - Bakım & Arıza Takip Yazılımları

      - Destek Sistemi Yazılımları

PROJE ve YAZILIM GELİŞTİRME İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ