GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ

GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ

GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ

İşini online platformlara taşıyan işletme sahiplerinin kafasını kurcalayan internet reklamcılığına ışık tutuyoruz.

Nedir? bu Google reklamları hemen anlatalım

Google reklamları ile başarı merdivenlerini bir bir çıkmaya hazırsanız o zaman doğru yerdesiniz.

Google reklamları firmanıza yeni müşteriler kazandırdığı gibi marka bilinirliliği arttırma yönünde dünya çapında kabul görmüş en etkili reklam biçimidir.

AE Bilgisayar her hangi bir sektör fark etmeden sizin için rakiplerinizin neler yaptığını analiz edip en etkili reklam çalışması oluşturur. Bu sayede Google reklamlarında en üst sıralara çıkmak gibi  bir çok avantaj sağlar.

Google Adwords reklamlarının istatistiki verileri incelendiğinde reklam verenlerin hem yeni müşteri kazanma oranı hem de marka bilinirliği artırma oranı %70-%80 aralığındadır. Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google’da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünür. Bu sayede ürününüzle/hizmetinizle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapmış olursunuz.

Google Adwords ve Facebook reklamlarını, bilgisayar, tablet ve mobil uyumlu hazırlayarak, tüm mecralarda ulaşılabilir olmanızı sağlıyoruz. Eğer responsive bir siteniz yok ise, sitenizi optimize ederek tüm reklam harcamalarınızı potansiyel müşteriye dönüştürüyoruz. 

GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ